SOUL BODY FUSION, certyfikowane szkolenie na stopień Praktyk (Kasia  Gwiazdowska) online via ZOOM – Ewa Foley – Warsztaty Rozwoju Osobistego

 "Jest taki pocałunek, którego pragniemy całym sobą - dotyk ducha na ciele." Rumi

 

Pragnę zabrać Cię w cudowną podróż, której celem jest spotkanie Twojej Duszy i Ciała. Połączone ze sobą w cudownym tańcu, w zgodnym rytmie otworzą przed Tobą nowe możliwości, pokażą Twoją moc, podniosą wiarę we własne możliwości i pozwolą na rozświetlenie codziennych dróg Twojego życia.

 

Połączenie naszej Duszy i Ciała to nasz naturalny stan, jednak często doznajemy poczucia,że nie stanowimy tej pełni, że w życiu wiele spraw i zdarzeń odbywa się nie tak, jak byśmy tego oczekiwali, że mamy zbyt mało energii, a nasze samopoczucie jest dalekie od ideału. Dzieje się to dlatego, że doznajemy wielu życiowych traum, stresów, borykamy się z chorobami i trudnymi wyzwaniami dnia codziennego, jest w nas wiele żalu, lęku, bólu, brakuje wdzięczności i umiejętności wybaczania. Zgubiliśmy rytm w naszym życiowym tańcu i często potykamy się o własne nogi. Dlatego warto na nowo odnaleźć ten rytm, zadbać o połączenie Duszy i Ciała.

Czym jest Soul Body Fusion®?

Soul Body Fusion® to metoda stworzona przez Jonette Crowley – uznaną na świecie nauczycielkę duchową,współczesną mistyczkę, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania oraz wyjątkową możliwością otrzymywania energii, która umożliwia doznawanie ludziom ich własnej, wewnętrznej prawdy.

Jest to metoda dzięki, której doznajemy poczucia pełni i jedności, metoda która pozwala na połączenie fizycznych i duchowych aspektów każdego z nas w idealnie wibrującą jedność. Pozwala odkryć nasz potencjał możliwości i ułatwia wkroczenie na odpowiednie ścieżki naszego rozwoju. Jest to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się, ponieważ nasza Dusza nie zna granic.

Dla kogo jest Soul Body Fusion®?

Jest to proces dedykowany dla każdego z nas, bez względu na wiek, płeć czy wyznanie. Tu nasza Dusza wykonuje całą robotę, gdyż zaprasza nasze ciało do połączenia się ze sobą. Nasza Dusza najlepiej wie czego potrzebujemy i co dla nas jest najlepsze. I nawet jeżeli mamy wrażenie, że zmiany w naszym życiu przebiegają nie tak, to tylko dlatego, że tego właśnie chcemy na poziomie naszej Duszy

CZY JESTEŚ GOTOWY/GOTOWA NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU?

Soul Body Fusion®  jest procesem, który oddziałuje na wszystkie sfery naszego życia. Dokonują się w nas zmiany, których w danym momencie najbardziej potrzebujemy. Nie dzieją się od razu, ale są rozłożone w czasie i ujawnią się w momencie najbardziej dla nas odpowiednim. Zmiany te odnoszą się do wszystkich aspektów naszego życia:

fizycznego -–poprawa naszego zdrowia, lepsze uziemienie, lepsze zrozumienie naszego ciała i sygnałów, które nam wysyła,

emocjonalnego – powrót do radości życia, przyciąganie pozytywnych emocji i zdarzeń najbardziej dla nas właściwych,

mentalnego – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Duszą myślenie

duchowego – przyspieszony rozwój świadomości, odkrywanie KIM JESTEM i DOKĄD ZMIERZAM, uświadomienie sobie swoich życiowych celów.

JEŻELI CHCESZ:

  • na nowo odnaleźć szczęście i równowagę w swoim życiu,
  • wyciszyć i uporządkować swoje emocje i myśli
  • odnaleźć wewnętrzny spokój i samozrozumienie,
  • rozwinąć swoją intuicję i doświadczyć wyższych wymiarów samego siebie,
  • jeżeli czujesz, ze jesteś gotowy wznieść się na wyższy poziom świadomości i poczuć pełnię siebie w połączeniu ze Źródłem, zapraszam na spotkanie z Soul Body Fusion®.

MOŻESZ WYBRAĆ DWIE ŚCIEŻKI:

1. Umówić się na sesję Soul Body Fusion® - czas trwania sesji ok. 50 min. koszt sesji indywidualnej to 100,00 PLN.

Zgodnie z zaleceniem twórczyni metody, zapraszam na serię 3 sesji Soul Body Fusion® , gdyż zauważamy wtedy, że zmiany są trwalsze, głębsze, bardziej widoczne.

2. Możesz wziąć również udział w certyfikowanym jednodniowym KURSIE PRAKTYKA Soul Body Fusion® - termin do uzgodnienia, koszt kursu 400,00 PLN, a dla osób powtarzających 200,00 PLN

 

TERMINY CERTYFIKOWANYCH KURSÓW PRAKTYKA Soul Body Fusion® w roku 2024:

- 17.02.24 r. - godz.10.00-18.00

- 18.05.24 r. - godz.10.00-18.00

- 21.09.24 r. - godz.10.00-18.00

- 23.11.24 r. - godz.10.00-18.00

lub inne terminy do indywidualnego ustalenia po kontakcie telefonicznym

+48 660 822 266