WSPIERANIE ZDROWIA I ROZWOJU PACJENTA Z WYKORZYSTANIEM WAHADŁA W OPARCIU

O METODĘ OPRACOWANĄ

PRZEZ SWIETŁANĘ PEŁCZYŃSKĄ

 wahadlo

"Wszystkie odpowiedzi nosimy w swoim wnętrzu, trzeba tylko zatrzymać się w biegu, by usłyszeć głos swojej intuicji."

 

 

W swojej pracy zawodowej bardzo często spotykam się z tym, że moi pacjenci szukają przyczyn złego samopoczucia, skarżą się na brak sił witalnych, bezsenność, brak chęci do działania, czy cierpią też z powodu negatywnych myśli i emocji. Często zastanawiamy się też, dlaczego tak dobrze czujemy się w towarzystwie jednych osób, a do innych wcale nam nie jest po drodze. Odpowiedzi na powyższe pytania pozwala nam odnaleźć fizyka kwantowa i biofizyka. Dzięki ich najnowszym osiągnięciom wiemy, że wszystkie istoty żywe otacza pole energetyczne. To pole wpływa na nasz organizm i przestrzeń wokół nas. Pokazuje co faktycznie się z nami dzieje, jakie dominują w nas myśli, emocje, procesy, wartości, relacje i w jakiej kondycji jest nasze ciało. Oddziałujemy bezpośrednio na siebie i wszystkie istnienia wokół nas i odwrotnie, wszystko, co dzieje się wokół nas ma duży wpływ na nasze pole energetyczne.

Obecnie żyjemy w czasach, w których jesteśmy bombardowani różnymi informacjami, które wpływają na nas negatywnie , wywołując chaos myślowy, stres, a w konsekwencji złe samopoczucie. Często tracimy zdolność do obiektywnej i adekwatnej oceny sytuacji, nie potrafimy zweryfikować rzetelności napływających do nas treści. Borykamy się z chorobami, z którymi medycyna konwencjonalna nie zawsze potrafi sobie poradzić, głównie dlatego, że koncentruje się na likwidowaniu objawów bez uwzględnienia przyczyn choroby i złego samopoczucia. Wszechobecne konserwanty, sztuczne barwniki, metale ciężkie, wypełniacze i inne szkodliwe substancje zaburzają proces odżywiania i osłabiają nasze siły witalne i zdolności regeneracyjne organizmu. Czujemy się zagubieni w tej rzeczywistości i szukamy różnorodnych dróg wsparcia.

Z myślą o moich pacjentach ukończyłam specjalistyczne kursy pracy z wahadłem, autorstwa Swietłany Pełczyńskiej, które pozwalają mi na szerokie spektrum oddziaływania i wsparcia zdrowia psychofizycznego i rozwoju zarówno osób dorosłych jak i dzieci.

 

Pracuję wahadłem w oparciu o następujące metody:

  • "Metodę rozpoznawania stanu organizmu człowieka."
  • "Metodę oczyszczania i normalizacji składu biochemicznego organizmu człowieka i jego subtelnej przestrzeni."
  • "Metodę równoważenia biochemicznego, energetycznego i informacyjnego stanu organizmu człowieka i jego przestrzeni w Boskiej Matrycy."
  • "Sposoby manifestacji duchowości w naszej codzienności i w każdej zwykłej sprawie."

 

Podczas sesji terapeutycznej pomagam zrozumieć pacjentowi jaki jest jego aktualny problem, którego skutkiem są negatywne objawy w ciele i w psychice. Wspólnie ustalamy nad czym przede wszystkim pacjent chce pracować, by poprawić swoje samopoczucie i jakość swojego życia. Za pomocą wahała przeprowadzam terapię, podczas której staram się przywrócić jak najczystszą i najbardziej optymalną jakość pola energetycznego pacjenta, by sprzyjało w pełni zdrowiu i rozwojowi osoby poddawanej terapii.

 

Jeżeli czujesz, że mogę Ci pomóc, zapraszam do kontaktu.

 

Cena pojedynczej sesji: 100,00 PLN